Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/v/o/u8649/public_html/includes/un_extensions.php on line 1016

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /www/v/o/u8649/public_html/config.php on line 67

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /www/v/o/u8649/public_html/config.php on line 67
Vodoinštalatér | Vodoinštalatéri Bratislava cena - ostatne (2) < name="generator" content="UNITED-NUKE 4.2ms2 Series (PHP-Nuke 7.9 compatible) - Copyright 2005 by Jiri Stavinoha - http://united-nuke.openland.cz">
Kto je online
Momentálne je 4 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu
Vyhľadávanie


Pokročilé vyhľadávanie
Články
VODOINŠTALATÉR, BRATISLAVA, Kontakt,
INŠTALATÉR, BRATISLAVA . . . . . . 0918 535 572 Objednávky a prípadné Vaše otázky zodpovieme na našej e-mailovej adrese: info@vodoinstalateri.sk
Formulár pre otázky www.vodoinstalateri.sk

OPRAVÁR - vodoinštalačné služby

admin | Sunday, 20.08. 2006 - 11:09:31 | ostatne , 16743 čitateľov
Ostatné

Vodoinštalatér Bratislava ponúka ihneď na počkanie:

Montáž WC, oprava wc, výmena wc. Montáž vodovodných batérií za výhodné ceny. Drezová batéria, umyvadlová vodovodná batéria., vaňová , sprchové a iné.

____________________________________________

Predaj, servis filtrov, kontakt : 0918 814 392

Reverzná osmóza-domáce vodné filtre, servisujeme filtre všetkých značiek.

Klikni na obrázok - odkaz na inštaláciu do dresu.

Objednanť zo zľavou IHNEĎ TU: 0918 814 392

B

C

D. www.detskeizby.sk   Detský, študentský nábytok a detské izby.

E

F

G

     VAŠA   REKLAMA  V KATALOGU  

                    vodoinstalateri.sk 

              e-mail:    info@vodoinstalateri.sk

            VOLAJ  IHNEĎ  0918 535 572

INZERCIAINZERCIA

J

K

L

Mwww.mimibazar.sk   KLIKNI  NA STRÁNKU KTORÁ JE NAJ NAVŠTEVOVANEJŠIA NA NETE.


INŠTALATÉR, MONTÉR, OPRAVÁR: kontakt, 0903 903 799,

VODOINSTALATÉRI, OPRAVY, VÝMENY, PRERÁBKY, VODA, WC, BATÉRIA, UMÝVADLO,SPRCHOVACÍ KÚT, KÚPEĹŇA,KUCHYŇA, PODLAHOVÉ KÚRENIE, RADIATORY,ROZVODY VODY, POTRUBIE, SIFONY.

Oprava pákových batérii 0915 720 550

    kontakt : 0905 825 342

Pokazený práčkový ventil vám ihneď opravíme alebo vymeníme . Instalateri-0903 903 799

http://www.poradca.info/

R    www.rems-sk.sk  - PROFI  NÁRADIE

Q

S

T

U

V  Vodovodná batéria

 -predaj,servis,aj aj veľkoobchod

-vodoinštalačné práce, material.

 REVERZNÁ OSMÓZA, MAGNET, ZMäKČOVAČ

X

Y

Z

FILTER, FILTRE-

Predaj na splátky :

www.triangel.sk

www.quatro.sk

 

Hodnotenie článku: 4 Vytlačiť článok Ostatné Komentovať Zobraziť celý článok

Krtkovanie v Bratislave

admin | Sunday, 20.08. 2006 - 10:23:19 | ostatne , 21414 čitateľov
Ostatné

Krtkovanie Bratislava : www.krtkovanie-bratislava.sk

Čistenie a prepchávanie:  sifón, upchatý odtok, upchaté odpadové potrubie, čistenie odpadu, čistenie potrubia, čistenie odtokov  : umývadlo, wc, vaňa, drez, kanalizácia, a iných odtokových, odpadových potrubí v domácnostiach a vo firmách.


Krtkovanie cena - www.krtkovanie-cennik.sk ,čistenie kanalizácie elektrickou vybrujúcou špirálou - krtko . Neodteká Vám WC, umývadlo, vaňa, daždďový zvod  


Havarijná služba Bratislava -  www.havarijnasluzba.sk  

Ponúkame rýchly a profi zásah pri poruchách vody a kanalizácie. Havarijný výjazd vieme realizovať v Bratislave od 30 do 60 minút od nahlásenia po dohode s Majstrom opráv vodoinštalácií.

Bratislava - Kontakt : 0905 825 342, čistenie kanalizácie - krtkovanie kanalizačného potrubia, kanalizačných potrubí, odpadov. Čistenie : upchaté wc, upchate odpadove potrubie, umývadlá, sifóny, odtoky, zvody,odpadové potrubia v kuchyni, kupeľni, wc. Čistenie potrubia - upchatá kanalizácia, potrubie, rúra, odpad.


Čistenie odpadov : čistenie kuchynských ch odtokov, cistenie potrubia, čistenie odpadových potrubí: upchaté kanalizačné potrubie, upchatý odpad, upchatý záchod, wc , upchatý sifón, www.vodoinstalater-bratislava-cena.sk či už v byte alebo rodinnom dome vie narobiť veľa nepríjemností. Veľmi ľahko vyrieši tieto problémy profi zariadenie s vybrujúcou špirálou  takzvaný  KRTKO , ktorý PREPCHÁ  A  PREČISTÍ VAŠU UPCHATÚ KANALIZACIU alebo akýkoľvek odtok či odpad v domácnosti alebo vo firme. Volajte firmu AQUA M TEAM  - 0905 825 342 a váš problém z upchatím vyrieši ihneď.

Upchaté kanalizacne-potrubie :

Iné možné riešenie? niekdy postačí naliať do kanalizačného potrubia či už je to WC, Vaňa alebo umývadlo roztok ** ktorý upchané potrubie uvoľní. V drogériach je možnosť si vybrať prípravky od rôznych firiem - treba sa poradiť s predávajúcim personálom. Najjednoduchšou a pre každého nie velmi príjemnou záležitosťou je zobrať gumenný zvon a pumpovať pokial sa miesto neuvoľní

napríklad - **Sifo - čistič sifónov - je určený na čistenie sifón, odtok, výlevka, vaňa. kuchynský drez. Rozpúšťa kuchynský odpad, mastné usadeniny a vlasy zacytené v sifóne.

Pokial toto všetko zlíha treba sa obrátiť na firmy ktoré používajú takzvaného krtka- čiže hrubú ocelovú vybrujúcu strunu ktorá sa točí okolo svojej osi a vybruje , je to najznámejší spôsob prepchávania kanalizačného potrubia - takzvané KRTKOVANIE, ďalej máme aj prepchávanie tlakovou vodou - čiže hadica cez ktorú strieka voda cez malé otvorčeky obrovským tlakom ktorý roztrhá usadeninu v kanalizačnom potrubí. Tento spôsob čistenia kanalizácie je finančne najnáročnejší.

Horizontálne a vertikálne čistenie domových a bytových odpadov, kanalizácií a strešných zvodov elektrickými čističkami - špirálami. Upchaté odpady čistíme elektrickou rotačnou strunou. 

 PROFI  KRTKOVANIE. KONTAKT : 0905 825 342.


KRTKOVANIE V BRATISLAVE za najlepšie ceny  www.krtkovanie-cennik.sk

HAVARIJNÁ SLUŽBA v Bratislave za najlepšie ceny   www.havarijnasluzba.sk

Hodnotenie článku: 2.5 Vytlačiť článok Ostatné Komentovať Zobraziť celý článok

Oprava wc splachovača

admin | Sunday, 20.08. 2006 - 10:21:50 | ostatne , 31637 čitateľov
Ostatné

Pokazený Splachovač : Oprava wc splachovača,  Výmena wc splachovača, oprava, výmena nádržky wc. / Vodoinštalatér, Kontakt : 0903 903 799 / www.oprava-wc.sk

Ak sme trochu zručný na opravu wc splachovača nie je treba volať vodoinštalatéra. Najčastejšou poruchou v nádržke wc je, ale pokazený napúšťací ventil wc.

Oprava tohto wc ventilu je veľmi jednoducha.

1.Zavrieme vedľa nádržky prívod vody

2.Odmontujeme hadičku pripevnenú k nádržke

3.V tom mieste kde bola pripevnená hadička ku nádržke odskrutkujeme šrobenie ktoré upevňuje ventil ku nádržke

4. Vyberieme ventil ktorý ostal volný.

5.Napúšťací ventil zoberieme do obchodu s vodoinštalačným materiálom a kúpime ten istý alebo podobný / skúsený predavač vám na 100 % predá ten správny aj keď sa bude zdať ,že vyzerá inak.

5. Zložime všetko tak ako to bolo a pusti­me vodu do nádržky. Nový splachovač začne pracovať tak ako má.


Pri pokazenom wc splachovači, / wc splachovací ventil alebo wc zvon / si tiež môžme poradiť sami.

Postup:

1. Uzavrieme prívod vody.

2. Odpojíme vodovodnú hadičku ktorá privádza vodu do nadržky.

3. Odskrutkujeme zatláčaci gobík splachovania. Vždy ide odtočiť veľmi lahko /smerom do ľava./. Musí sa odskrutkovať , aby sme mohli zložiť veko nádržky.

4. Vypustime všetku vodu z nádržky.

5. Na dne nádržky sú šróby ktoré musíme odskrutkovať , aby sme mohli dať dole celú nádržku. BEZ TOHTO ÚKONU totiž väčšinou nevymontujeme základ splachovacieho ventilu ktorý sa ukráva práve pod nádržkou. Je to veľka matica ktorú treba odskrutkovať aby sme mohli vymeniť starý splachovací ventil za nový. Ak nevieme maticu nijako odskrutkovať jednoducho ju odrežieme piľkovým plátkom na železo./ je z mäkkého PVC/

6. Ak máme demontovaný starý splachovač, zoberiem ho do najbližšieho železiarstva,  kde nám kvalifikovaný pracovník úrčite ukáže ten istý, prípadne , rovnako funkčnú náhradu.

7. Nový ventil vložime do nádržky a veľkou maticou priskrutkujeme zospodu nádržky.

8. Skôr než nasadíme nádržku späť na záchodovú misu, musíme medzi nádržku wc a misu wc vložiť tesnenie v tvare aké tam bolo. Dá sa v   železiarstvách zohnať presne také, aké tam bolo.NEZABUDNITE na to, inach vám wc bude tiecť a budete z toho zúfalý.Je to preto , že staré tesnenie je už opotrebované, stlačené a nevytesnuje dostatočne priestor ktorým môže vytekať voda.

Aj šróby ak sa vám budú zdať už veľmi zničené a prehrdzavelé treba po demontáži väčšinou kúpiť nové

8. Určite budete mať problém z nastavením výšky hladiny a uzatvárania ventilu .Ale ak si dobre prečítate priložený návod a trochu sa so splachovacím ventílom pohráte určite to nakoniec zvládnete. No, a ak nie , viete kde Vám poradia ?.

V Bratislave, poradenstvo zdarma na čísle: Inštalatér, Miroslav Roth-0915  720 550

Novinka : Už čoskoro pribudne na stránke Vodoinštalatéri aj Návod na montaž WC, o ktorý je medzi verejnosťou veľký záujem.

Člaánok pridal  opravar-wc-bratislava

Hodnotenie článku: 4.42 Vytlačiť článok Ostatné Komentovať Zobraziť celý článok

Vodoinštalatér - Vodoinštalatérske práce Bratislava a okolie

admin | Sunday, 20.08. 2006 - 10:18:46 | ostatne , 7911 čitateľov
Ostatné

Vodoinštalatérske práce Bratislava a okolie  - www.oprava-wc.sk

Vodoinštalačné práce - opravy, výmeny wc, vodovodných pákových aj kohútikových  batérií, vodovodných ventilov, plavákových ventilov, radiator - výmena radiátorových ventilov , WC splachovač, instalacia pracky, mycky v  BA aj okolie.

Pokazena alebo kvapkajúca vodovodna bateria ?  neodteka voda z umyvadla ? Volajte majtra ktorý operatívne obhliadne a vyrieši závadu na vodoinštaláciách či už v byte alebo dome , v kúpeľni alebo v kuchyni. 

Inštalácia práčky a umývačky riadu - zapájam ihneď na zavolanie - 0918 535 572

Opravy, výmeny toaliet - oprava wc cena - www.oprava-wc-cena.sk


Ako jednoducho a rýchlo opraviť vodovodný kohútik Vám poradí.

Vodoinštalatér Bratislava, Miroslav Roth, Oprava vodovodného kohútika, oprava vodovodov

Opravár vodovodu a vodovodných batérií. Kontakt : 0905 825 342

Poradenstvo prípadne obhliadka , poruchy , závady,  na vodovodnom kohútiku.

Tesnenia do pákových batérií pre známu značku vodovodných armatúr Extol OPERA, Sonata a Balleto.

Opravar potrubia - Kontakt : 0915 720 550


Hodnotenie článku: 2.33 Vytlačiť článok Ostatné Komentovať Zobraziť celý článok

Upchatý odtok v kúpeľni

admin | Sunday, 20.08. 2006 - 10:17:26 | ostatne , 9712 čitateľov
Ostatné

Vodoinštalačné práce v kúpeľni :

Vodovodná batéria, WC, umývačka riadu , práčka  - Odborne namontujem - Miroslav Roth. Kontakt : 0903 903 799  - vodoinstalater - vodar bratislava - instalaterske prace.

Krtkovanie - čistenie upchatej vane, umývadla, sifónov. Vaňový aj umývadlový.


KÚPEĽŇA, KÚPEĽNE,  vodny kamen, tvrdá voda, zmäkčovač, magnety, filter, pračkový ventil.

Možno už ani nie novinkou ,ale určite neodmysliteľnou súčasťou v dnešnej modernej kúpeľni sú tieto dva nasledujúce výrobky .

Je to takzvaný sprchový uhlíkový filter a práčkový filter.

Sprchový filter je dnes možno aj pre vás známou vecou ktorý sa už používa v nejednej kúpeľni. Sprchovanie je cez uhlíkový filter príjemnejšie voda sa zdá byť mäkšia a príjemnejšia, hlavne na citlivé pokožky. Sprchový uhlíkový filter nám odstraňuje z vody CH L Ó R  a ďalšie škodlivé a dráždivé látky. Hlavne menšie deti a ludia ktorí sú citlivejší môžu pri sprchovaní na sebe pozorovať podráždené červené oči a podráždenie dýchacej sliznice.

Práčkový filter používame proti usadzovaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách vo vnútri práčky ktoré nám zohrievajú vodu počas prania. Taktiež nám tento filter vodu zmäkčí čím dosiahneme úsporu na pracých prostriedkoch pri praní v práčke až  do 30 percent. Kedže je voda ktorá prešla cez filter mäkšia, viac pení a znečistenie textilu sa lahšie dostáva z tkaniny von.

Náhradou práčkového filtra ja v dnešnej dobe často používaný aj super silný neodýmový magnet, ktorý má podobné účinky ako práčkový filter. Taktiež mení štruktúru vodného kameňa vo vode čím vlastne zabraňuje usadzovanie vodného kameňa v práčke a zmäkčuje vodu.Vodný kameň má pod mikroskopom ihličkovú štruktúru ktorú možme po prejdení magnetom pozorovať ako sa mení na ovalnu ktorá už nemá schopnosť prilnúť na steny toho ktorého materiálu.Veľkosť štruktúr vodného kameňa sa zväčší viac ako 10 krát.

Práčkový aj sprchvý filter Vám v prípade záujmu odborne vysvetlí a namontuje vodoinštalater. Kontakt : 0905 825 342

Ak sa Vám napáči vaša kúpeľňa,objednajte si grafický návrh 3D.Sami si navrhnete kúpeľňu podľa vaších predstáv a do piatich dní máte novú kúpeľňu.Samozrejmosťou sú všetky ochrany proti vodnému kameňu a záruka na montáž.

KONTAKT : firma AQUA M TEAM spol. sro. 0905 825 342

Hodnotenie článku: 1 Vytlačiť článok Ostatné Komentovať Zobraziť celý článok

Krtkovanie kuchynského drezu cennik

admin | Sunday, 20.08. 2006 - 10:16:28 | ostatne , 17141 čitateľov
Ostatné

Krtkovanie za najnižšie ceny : www.krtkovanie-cennik.sk

KRTKOVANIE V BRATISLAVE

Krtkovanie čistenie domových a bytových odtokových potrubí, odpadov, rúr, wc, sprchových kútov, drezov, umývadiel sifónov

KRTKUJEME, všetky odtoky, odpady - sanita či pisoáre, WC, umývadlo, sifón, drez, sprchovací kút, čistenie kanalizácie a opravy potrubia

Čistenie upchatých odtokov, lacno, rýchlo. Samozrejmosťou je oprava potrubia, sanitárnych zariadení, wc, umývadlo,

Krtkovanie kuchynského drezu

Krtkovanie upchaté wc

Krtkovanie upchatá vaňa

Upchaté potrubie  -čistenie

Čistíme upchaté toalety , neodtekajúci záchod, kanalizácia.

Upchaté wc v Bratislave čistíme ihneď na zavolanie.

Hodnotenie článku: 3.8 Vytlačiť článok Ostatné Komentovať Zobraziť celý článok

Zaujimavosti

admin | Wednesday, 16.08. 2006 - 13:02:10 | ostatne , 2951 čitateľov
Zaujímavosti

http://www.aquacentrum.sk/ domáce vodárne

http://www.aquaflot.sk/ - domáce čistiarne odpad. vôd

www.aquamteam.sk - reverzná osmóza

http://www.vodoshop.sk/110/cerpadla/vodarne-na-pitnu-vodu

http://www.ekoskola.sk/voda_znecistenie.htm

http://www.scalebuster.sk/video_sk/  riešenie proti vodnému kameňu

http://www.aquavital.at/  účinný magnet proti vodnému kameňu

http://www.nasarodina.sk/ - škola,rodina, atď.

http://www.desalwater.com/Technology.htm

http://www.kurzy.sk/

ABSOLÚTNY  REBRÍČEK NÁVSŤEVNOSTI  podľa  ,, NAJ.sk ,,

poradie takmer  2000 zaujímavých WEB-stránok : Oplatí sa pozrieť !

klikni na odkaz http://naj.sk/Rebricek

alebo český : http://www.toplist.cz/toplist/?kat=-1&search=&a=s    - stránky s  niekoľko 100 000 navštevami denne. 

Článok zatiaľ nikto nehodnotil Vytlačiť článok Zaujímavosti Komentovať Zobraziť celý článok
17 článkov (2 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 ]
Prejsť na:
Inštalatér, ankety
Vodu - reverzná osmóza už použí­vam:

ano
nie
1.rok
2.roky
viac rokovVýsledky
Ďalšie ankety

Hlasov 16
Vodoinštalatér Bratislava radí
· Upchatý odtok v kuchyni
· Upchatý odtok v kúpeľni
· Vodoinštalatér Bratislava
· Pokazený SPLACHOVAČ WC
· vodný kameň,magnety a iné
· Upchatý odpad - KRTKOVANIE
Presný čas
© 2006 Production-web and dennik.eu Powered Site


Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.08 sekúnd